Autodíly Liberec

Elektroslužby Liberec

Prodej dílů Liberec

O nás Tisk Email

 

Firma vznikla roku 1990 jako soukromá s hlavními částmi činnosti v oboru elektro, telekomunikace, satelitní technika, topení a zabezpečovací zařízení, s prodejem techniky a materiálu pro zajištění těchto činností.

V roce 1993 byla zahájena činnost prodeje a nákupu náhradních dílů na motorová vozidla nákladní i osobní se specializací na vozy AVIA. Obchodní činnost je prováděna jak maloobchodně tak velkoobchodně. Činnost byla prováděna v najatém objektu Liberci do roku 1997. V tento rok byla dokončena oprava vlastního objektu v Rychnově u Jablonce nad Nisou, Ještědská 769 kde probíhá činnost firmy doposud. O chod firmy se stará malý kolektiv, který má za cíl spokojenost zákazníka. Pro případy nutných potřeb při poruchách jsme připraveni na čísle SOS uvedené v kontaktech vyhovět prodejem dílů i mimo pracovní dobu, ve dnech pracovního volna a svátcích. Jelikož jsme ve vlastním objektu a malým kolektivem jsou prodejní ceny na nejnižší možné ůrovni ke kvalitě prodávaných dílů.

Pro pohodlnost nákupů je k dispozici vlastní parkovací plocha přímo u prodejny.

 

Přejeme spokojené nakupování

Tým firmy Jiří Štrojsa

 

 
 

Kontakty

Telefon +420 483 388 293
Mobil +420 606 132 128
Email autodily.strojsa@iex.cz

Novinky

Autolékarny za příznivé ceny 190,-Kč s DPH.
Platné od 1.1.2011 dle nové vyhlášky.
Více...
Všechny články...

Akční nabídka

-1
Zad.lampa AD100, Renault
817,- bez DPH

Videogalerie

Solární panely instrumens
Zobrazit všechna videa

Kouzelná místa v Česku i na Slovensku. Toyota servis LIberec AutoKPplus Pracovní obuv Scholl - obuv, ve které se budete cítit po celý den jako v bavlnce.